Consider all the following Off The Record

Off The Record Jutud substack on koht, kus investorid Marko Oolo ja Taavi Ilves jagavad ausalt ja läbipaistvalt enda mõtteid ja kogemusi investeerimisteekonnalt.

Avaldame enda igakuiseid investeerimisportfelli ülevaateid, analüüsime investeerimisvõimalusi ning jagame päevakajalisi kui ka aegumatuid mõtteid finantsturgude ja rahatarkuse osas.

Kirjutame kõigest nii nagu see oleks “Off The Record” ehk mitteavalik.


Kes kirjutavad?

Marko Oolo töötab igapäevaselt riskikapitali fondis ning töiste tegemiste kõrvalt juhib ka enda portfelli. Investeerimisega alustas teadlikult 2014. aasta alguses ning tänaseks on tema portfelli netiväärtus üle ühe miljoni euro.

Taavi Ilves töötab 4 päeva nädalas tarkvarainsenerina pangas ning ülejäänud ajal tegeleb oma portfelli haldamise, perega, hobide, rahatarkuse edendamise ja kõige muu põnevaga. Investeerimisega on tegelnud alates 2014 aastast ning 2023 aastaks on portfell kasvanud 0€ pealt ligi poole miljoni euroni.


Miks lugejaks hakata?

Lisaks sisule, mida meie kirjutame, on Off The Record Jutud kogukond investoritest, kes soovivad koos investeerimisteemadel arutada, mõtteid vahetada ja seeläbi teadlikumaid investeerimisotsuseid teha. Aktiivsete liikmete chatis lahkame erinevaid teemasid koos luhejatega suurema põhjalikkusega.

Loodatavasti aitavad meie jagatud kirjutised rikastada teie mõttemaailma, teha teadlikumaid investeerimisotsuseid ning vältida kulukaid õppetunde.


Lahtiütleja ja õigused
Uudiskirjas esitatud teave ei ole käsitatav investeerimisnõustamise, investeerimissoovituse ega muu investeerimis- või investeerimiskõrvalteenusena. Uudiskirjas olevat infot võib kasutada mujal ainult autorite kirjalikul nõusolekul.

Subscribe to Off The Record Jutud

Marko ja Taavi mõtted investeerimisest, rahaasjade haldamisest ja headest harjumustest. Läbipaistvad igakuised portfelli ülevaated.

People

Taavi Ilves
Tarkvarainsener & Investor • Pereisa • Rahatarkuse edendaja ja numbrite fanaatik • Finantsvabaduse grup looja ja Discrodi serveri administraator • Blogija • Ettevõtja
Marko Oolo
Partner riskikapitalifondis Superangel 📊, juhin aktiivselt enda investeeringuid 📈 Investeerimisklubi, InvesteerimisFestivali ja Marathon Studios asutaja ⚙️