Consider all the following Off The Record

Off The Record Jutud substack on koht, kus investorid Marko Oolo, Riin Mäesalu ja Taavi Ilves jagavad ausalt ja läbipaistvalt enda mõtteid ja kogemusi investeerimisteekonnalt.

Avaldame enda igakuiseid investeerimisportfelli ülevaateid, analüüsime investeerimisvõimalusi ning jagame päevakajalisi kui ka aegumatuid mõtteid finantsturgude ja rahatarkuse osas.

Kirjutame kõigest nii nagu see oleks “Off The Record” ehk mitteavalik.


Kes kirjutavad?

Marko Oolo töötab igapäevaselt riskikapitali fondis ning töiste tegemiste kõrvalt juhib ka enda portfelli. Investeerimisega alustas teadlikult 2014. aasta alguses ning tänaseks on tema portfelli netoväärtus üle ühe miljoni euro.

Taavi Ilves töötab 4 päeva nädalas tarkvarainsenerina pangas ning ülejäänud ajal tegeleb oma portfelli haldamise, perega, hobide, rahatarkuse edendamise ja kõige muu põnevaga. Investeerimisega on tegelenud alates 2014 aastast ning 2023 aastaks on portfell kasvanud nullist üle poole miljoni euroni.

Riin Mäesalu lahkus palgatöölt 2023. aasta kevadel ja keskendub praegu @investeeriin instagrami kontol rahatarkuse jagamisele. Investeerimisega alustas teadlikult 2021. aasta suvel ja elab hetkel early retirement extreme elu portfelli najal, mille väärtus on üle veerand miljoni euro.


Miks lugejaks hakata?

Lisaks sisule, mida meie kirjutame, on Off The Record Jutud kogukond investoritest, kes soovivad koos investeerimise teemadel arutada, mõtteid vahetada ja seeläbi teadlikumaid investeerimisotsuseid teha. Aktiivsete liikmete chatis lahkame erinevaid teemasid koos lugejatega suurema põhjalikkusega.

Loodetavasti aitavad meie jagatud kirjutised rikastada sinu mõttemaailma, teha teadlikumaid investeerimisotsuseid ning vältida kulukaid õppetunde.


Lahtiütleja ja õigused
Uudiskirjas esitatud teave ei ole käsitatav investeerimisnõustamise, investeerimissoovituse ega muu investeerimis- või investeerimiskõrvalteenusena. Uudiskirjas olevat infot võib kasutada mujal ainult autorite kirjalikul nõusolekul.

Subscribe to Off The Record Jutud

Marko, Taavi ja Riinu mõtted investeerimisest, rahaasjade haldamisest ja headest harjumustest. Läbipaistvad igakuised portfelli ülevaated.

People

Marko Oolo 

Partner riskikapitalifondis Superangel 📊, juhin aktiivselt enda investeeringuid 📈 Investeerimisklubi, InvesteerimisFestivali ja Marathon Studios asutaja ⚙️

Riin Mäesalu 

@investeeriin | Rahatarkuse ja investeerimismatkade giid | Õpetaja | Mentor | Alustav ettevõtja | Eesti kaheksas naine motokrossis (2021)

Taavi Ilves 

Tarkvarainsener & Investor • Pereisa • Rahatarkuse edendaja ja numbrite fanaatik • Finantsvabaduse grup looja ja Discrodi serveri administraator • Blogija • Ettevõtja